Радуловић: Ако не буде договора, ДЈБ представља свог кандидата

Председник Покрета Доста је било, Саша Радуловић позвао је Вука Јеремића и Сашу Јанковића да се договоре ко ће од њих двојице бити председнички кандидат и додао да ће ДЈБ, ако се не договоре до расписивања избора, 4. марта представити свог кандидата.

"Ако се Јеремић и Јанковић не договоре до расписивања избора, ми ћемо изаћи са нашим кандидатом 4. марта", рекао је Саша Радуловић на конференцији за новинаре на којој је представио стратегију свог покрета за изборе.

Радуловић је рекао да стратегија предвиђа да трка та три кандидата траје до 10 дана пре избора, када два кандидата треба да одустану и подрже најјачег.

"Циљ наше кампање је да дође до договора. У супротном, Александар Вучић побеђује у првом кругу", рекао је Радуловић.

среда, 13. август 2025.
34° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом