Читај ми!

Мароканци дочекани као победници

Хиљаде Мароканаца на улицама Рабата дочекало је националну фудбалску репрезентацију након историјског пласмана поменуте селекције на Светском првенству у фудбалу 2022. године.

Репрезентација Марока у фудбалу заузела је четврто место на овогодишњем Светском првенству одржаном у Катару. 

Националну фудбалску селекцију дочекало је хиљаде земљака на улицама престонице уз аплаузе, навијачке повике и свесрдну подршку. 

Тим репрезентације Марока на челу са селектором Реграгијем налазио се у аутобусу са отвореним кровом из кога су поздрављали одушевљену публику. 

Мароко је пласманом међу четири најбоље екипе првенства света у фудбалу направио историјски резултат, не само за њихов државни тим, већ и за афрички континент.

недеља, 14. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом