Читај ми!

Грујић коначно напушта Ливерпул и сели се у Порто

Српски репрезентативац Марко Грујић дефинитивно ће напустити Ливерпул и потписати уговор за Порто. Грујић је касно синоћ стигао у португалски град како би озваничио трансфер у клуб чији је дрес носио прошле сезоне као позајмљени играч.

Везиста би требало да потпише уговор са плаво-белима до 2026. године за, како се спекулише, око 15 милиона евра.

Марко је у јануару 2016. године стигао на "Енфилд" за седам милиона евра, али се није снашао, нити је добио шансу у екипи Јиргена Клопа.

Био је на позајмицама у Звезди, Кардифу, Херти и последњи пут у Порту, где ће наставити каријеру.

Спекулисало се да би могао да пређе у Сасуоло, али је од самог почетка инсистирао да се врати на "Драгао".

Двадесетпетогодишњи Грујић одиграо је 39 утакмица за Порто и постигао два гола, док је дрес националног тима носио у 12 наврата.  

понедељак, 07. јул 2025.
31° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом