недеља, 14.08.2011, 18:09 -> 18:31
Мама пази, стиже конкуренција
Поред маме глумице Хедер Локлир и тате рокера Ричија Самборе, Ава није морала да брине о мањку талента. Ипак, тек сада када је потврђено да ће заиграти у филму Џада Апатоуа, позната тинејџерка има разлога за славље.
Ава Самбора, 13-годишња ћерка Хедер Локлир и њеног бившег супруга, гитаристе групе „Бон Џови" Ричија Самборе, добила је прву улогу на филму.
Тинејџерка, која се већ опробала као манекенка представљајући модну линију свог оца "White Trash Beautiful", глумиће у новом филм Џада Апатоуа This is Forty, објавио је Варајети.
Ави је поверена улога најбоље другарице Сејди, коју ће у тој комедији играти 13-годишња режисерова ћерка Мод.
Ново остварење америчког продуцента, сценаристе и редитеља најављено је као нека врста наставка Апатоуовог хита Заглавило се из 2007. године и у њему ће поново играти Пол Рад и Лесли Ман као Пит и Деби.
Апатоу је раније ове године објаснио да нова комедија неће бити дослован наставак филма Заглавило се, али да ће наставити да прати животе Пита и Деби.
This is Forty у биоскопе треба да стигне 1. јуна 2012. године.
Џад Апатоу је режирао и филм 4 банке, а невин и написао сценарио за остварења Не качи се са Зоханом и Ананас експрес.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар