Читај ми!

Због килограма оде у креаторе

Звезда серије „Људи са Менхетна“, глумица Кристина Хендрикс, одлучила је да креира сопствену линију купаћих костима за даме са израженим атрибутима. Инспирација је дошла после објављивања не баш ласкавих фотографија са летовања глумице и одлуке да се позабави обуздавањем својих облина.

Одлука је пала - глума ће мало да сачека док се мало позабави дизајнирањем. Кристина Хендрикс, глумица која се прославила улогом у серији Људи са Менхетна, одлучила је да направи сопствену линију купаћих костима.

Пошто је добила бројне, али нимало ласкаве коментаре на изглед у једноделном црном купаћем костиму током летовања у Италији у мају, глумица позната по женственој фигури одлучила је да се озбиљније позабави обуздавањем својих облина на плажи.

Тако се бацила на креирање линије купаћих костима за даме које имају изражене женске атрибуте, а тренутно обилази познате произвођаче купаћих костима како би одлучила са ким ће закључити уговор о производњи.

Чини се да је ова практична жена спојила лепо и корисно, а при том је још једном показала да ће остати верна бујним грудима и боковима, који су је и прославили.

Број коментара 4

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 28. фебруар 2026.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом