уторак, 19.01.2010, 14:02 -> 14:23
Тајгеру доста секса?
Легендарни голфер Тајгер Вудс, чија је репутација у последње време озбиљно угрожена скандалима и причама о неверствима, наводно се налази у клиници у Мисисипију, где похађа програм за лечење зависности од секса.
Према последњим извештајима, Тајгер Вудс је пацијент на клиници за одвикавање од секса у Хетисбургу, на југу Мисисипија.
Иако нема дефинитивне потврде, прича свакако делује уверљиво јер славни голфер није виђен у јавности већ седам недеља.
Како преноси „Њујорк тајмс", Вудс похађа програм за одвикавање од секса назван „нежни пут" у клиници „Пајн гроу", који је организовао Патрик Карнс, један од водећих ауторитета за ту област.
Ово није први пут да се појаве информације о томе како се Вудс, коме су вишеструке ванбрачне афере угрозиле и брак и каријеру, лечи од зависности од секса.
Први извештаји су наводили да се Вудс налази у центру „Медоус" у Аризони, који често посећују познате личности, а неки медији су тврдили да се налази у Јужној Африци.
Беноа Денизет-Луис из „Њујорк тајмса" сматра да је могуће да је Вудс започео лечење у Аризони, а да се затим пребацио у „Пајн гроу".
Како овакви третмани обично укључују и присуство породице и терапију за парове, очекује са да се и Вудсова супруга Елин придружи мужу.
Након скандала у децембру, Тајгер Вудс се привремено повукао из спорта, а његов повратак се очекује на пролеће.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 10
Пошаљи коментар