Меган Маркл прославила први Дан мајки

Војвоткиња од Сасекса, Меган Маркл, данас је прославила свој први Дан мајки, шест дана после рођења своје прве бебе, сина Арчија.

Тим поводом објавила је симпатичну фотографију ногица малог принца кога држи у наручју. Фотографија се појавила на званичном Инстаграм профилу војвоткиње и војводе од Сасекса.

У опису фотографије остављена је честитка свим мајкама.

„Данас одајемо почаст свим мајкама - онима из прошлости, онима из садашњости, будућим мајкама и онима које су изгубљене, али никада заборављене. Поштујемо и славимо сваку од вас. Данас је Дан мајки у Сједињеним Америчким Државама, Канади, Аустралији, Новом Зеланду, Јужној Африци, Кенији, Јапану инеким земљама Европе“, пише у посту на Инстаграму.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
10° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом