Човићев лични поклон за Вучића, рад мостарског сликара Пуљића

Сусрет српског председника Александра Вучића и хрватског члана Председништва БиХ Драгана Човића почео је данас у Мостару сасвим пријатељски, личним поклоном који је Човић спремио за добродошлицу српском колеги.

Човић је, наиме, српском председнику даровао, као лични поклон, слику „Праље на Неретви“, из 1976. године, рад мостарског сликара Владе Пуљића.

„Драгом пријатељу, Александру Вучићу, Председнику Републике Србије од Драгана Човића, хрватског члана Председништва Босне и Херцеговине“, наведено је у посвети на полеђини слике.

Број коментара 12

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом