Путин: Немам лоше дане јер нисам женско

Руски председник Владимир Путин каже да нема лоше дане јер није женско и да се радије не би купао поред хомосексуалца, јер не би желео да га провоцира.

У документарцу Оливера Стоуна, који се састоји од серије интервјуа са Владимиром Путином, руски председник је изложио своје ставове на бројне теме, од геополитике до живота и љубави.

Када га је, током шетње Кремљом, Стоун упитао да ли има лоше дане, Путин је рекао да о томе не мора да брине због саме чињенице да је мушкарац.

„Нисам жена и зато немам лоше дане. Не желим никога да вређам. То је једноставно природа ствари. Постоје одређени природни циклуси“, објаснио је свој став америчком режисеру, преноси Блумберг њуз.

Путин је такође искористио документарац да демантује да постоји било какав прогон геј популације у Русији, упркос закону против „пропаганде хомосексуалности међу малолетницима“ и бројним извештајима о прогону хомосексуалаца у Чеченији.

Међутим, када га је Стоун упитао да ли би се истуширао поред хомосексуалца, руски председник је одговорио одрично.

„Више бих волео да се не туширам поред њега. Зашто га провоцирати. Али знате, ја сам мајстор џудоа“, истакао је Путин.

Путин је такође показао Стоуну Москву и описао му своје дневни режим вежби. Осим тога, у документарцу су њих двојица сели да гледају Кјубриков класик Доктор Стрејнџлав или: Како сам научио да не бринем и заволео бомбу.

Интервјуи ће бити приказани на кабловској мрежи Шоутајм у формату четири једночасовне епизоде, почевши од следеће недеље.

Број коментара 25

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 01. март 2026.
16° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом