Хронично пада по црвеним теписима

Ако икада буде установљена надграда за најбољи пад, Џенифер Лоренс сигурно би била у најужем избору! Глумица је опет изгубила равнотежу у јавности, овог пута на светској премијери филма „Икс-мен: Апокалипса“.

Оскаровка Џенифер Лоренс увек се потруди да изгледа лепо на црвеном тепиху и да се представи у најбољем издању, али, како ствари стоје, саплитање је део њених појављивања у јавности.

На светској премијери филма Икс-мен: Апокалипса, у Лондону, глумица поново није могла да одржи равнотежу.

Први пад младе Џенифер догодио се у фебруару 2013. године на додели Оскара кад је ишла да преузме награду за најбољу глумицу.

Други пут, славна Американка пала је док су све очи, али и камере и фотоапарати били упрти у њу на премијери другог дела франшизе Игре глади у Мадриду, када јој је стопало запело за хаљину.

Трећи пад није случајност, преносе медији и питају да ли Џенифер бира погрешне хаљине или ципеле или није баш најспретнија особа на планети.

Оно што се са сигурношћу може рећи је да млада глумица доста грациозно изгледа и док пада.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 25. април 2026.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом