Тејлор Свифт у „возу смрти“, реакција њеног телохранитеља непроцењива

Многи познати се никада не одвајају од својих телохранитеља, а Тејлор Свифт је свог повела чак и у „воз смрти“ у „Дизниленду“.

На Инстаграму је поставила фотографију свог провода на лудој вожњи „возом смрти“, али већина коментара није била о њој већ о телохранитељу.

Колико је хладнокрван показао је док је воз кренуо да понире, а према реакцији Тејлор испред њега, ишли су прилично брзо.

Међутим, када се погледа његов израз лица и говор тела, пре би се рекло да је уживао у лаганој вожњи аутомобилом, а не да је понирао огромном брзином.

Број коментара 7

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 24. април 2026.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом