Читај ми!

Дикаприо „прешао“ на глумице!

Након неколико краћих веза са манекенкама модне куће "Victoria's Secret", Леонардо Дикаприо пронашао је 16 година млађу девојку међу колегиницама – Марго Роби.

Холивудски глумац Леонардо Дикаприо забавља са 16 година млађом девојком Марго Роби, вест је коју сви светски таблоиди преносе ових дана.

Њих двоје упознали су се на снимању филма Вук Волстрита и у току рада на овом пројекту започели романсу.

Према добро обавештеним изворима, глумац је до ушију заљубљен у своју младу колегиницу.

Пре неколико дана је ноћ провео у њеном стану, а ујутру је покушао непримећено да се извуче, али су га папараци усликали испред њене зграде.

Иначе, 38-годишњи заводник прошлог месеца је раскинуо везу са манекенком Ерин Хедертон.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 23. септембар 2025.
26° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом