Читај ми!

Линдзи заштитно лице Филипа Плејна

Ретко ко је веровао да ће Линдзи Лохан након свих испада успети да добије било какав ангажман. Међутим, познати креатор Филип Плејн видео је у њој „аутентичну, талентовану и прелепу“ особу.

Проблематична глумица и певачица Линдзи Лохан снимила је фотографије за модну кампању дизајнера Филипа Плејна у Италији.

Лоханова је описала Плејнову колекцију као „оштру" и рекла је да се нада да ће јој то што је заштитно лице помоћи да људи промене мишљење о њеном начину живота.

„Мислим да су људи створили мишљење о мени на основу онога што виде и читају", изјавила је Линдзи новинарима на Миланској недељи моде.

Немачки дизајнер Плејн рекао је да је почаствован што ради са Лохановом и додао да је она за њега „аутентична, талентована и прелепа".

Пре Линдзи Лохан са овим модним креатором сарађивале су глумица Миша Бартон и руска манекенка Ирина Антоненко.

Прошле недеље амерички медији преносили су да је Лоханова замољена да напусти журку дизајнера Марка Џејкобса на Њујоршкој недељи моде, а такође је оптужена да је исте недеље гађала чашом фотографа на балу који је организовао један магазин.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 21. јул 2025.
29° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом