Овакав сапун још нисте видели!

Разнобојни сапуни налик желатину, који су привукли велику пажњу јавности, туширању пружају сасвим другачији доживљај. У случају да деца избегавају „досадно“ купање, сигурно је да ће један шарени „џели“ сапун поправити ствар.

Интересантне сапуне са структуром налик желатину производи компанија „Лаш“ и дуго су били сакривени од јавности.

Међутим, када је компанија направила видео-рекламу, жене широм света су „полуделе“ за њима.

С обзиром на то да се производе у  различитим нијансама и мирисима, забави нема краја.

Приликом прања косе и тела, „џели“ (jelly) сапуни се могу гњечити, стискати, сећи на коцкице... Или једноставно могу обојити вечерњу купку.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 29. август 2026.
23° C