недеља, 29.12.2013, 18:32 -> 18:53
štampajНикако шарено и сувише бљештаво
Окрените се елеганцији и децентнијем гламуру, поручују стручњаци. У овој новогодишњој ноћи шарени и превише бљештави смеју да буду шминка, фризура и детаљи, никако и хаљина!
Новогодишња ноћ јесте најсјанија у години, али ове године приликом избора одевне комбинације за прославу немојте ићи у правцу бљештавила и шаренила.
Окрените се елеганцији и децентнијем гламуру, савет је модних познавалаца.
То наравно не значи да треба да одаберете најдосаднију хаљину у радњи или орамру.
Једнобојне тоалете долазе у обзир нарочито ако су црне, беле, црвене, бордо, беле, бакарне.
Комбинације боја на хаљини или комплету, које визуелно сужавају фигуру увек су добродошле, а нарочито у време када претерујемо за трпезом.
Млађе даме могу да експериментишу и са плавим и индиго нијансама.
Када је реч о детаљима, проверена златна најбоље се котира међу стилистима, а у стопу је прате сребрни украси. То, наравно, не важи уколико се определите за празничну класику: хаљину златне или сребрне боје.
Машти на вољу дајте по питању фризуре и шминке, осмелите се и слободно закорачите у свет јарких боја.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар