четвртак, 11.11.2010, 18:48 -> 20:03
Прва песма бесплатно
„Биди ај“, нови бенд Лијама Галагера и још три бивша члана „Оејзиса“, објавио прву песму “Bring The Light”, коју је могуће бесплатно преузети са званичног сајта лондонских рокера.
Прва нумера новог бенда британског музичара Лијама Галагера од јуче се може бесплатно „скинути" на Интернету, објавио је Би-Би-Си њуз.
То је први материјал који је Галагер снимио од распада бенда „Оејзис" (Oasis) у августу 2009. године.
Песма Bring The Light групе „Биди ај" (Beady Eye), у којој су поред Галагера бивши чланови „Оејзиса" Џем Арчер, Енди Бел и Крис Шарок, снимљена је у Лондону у лето 2009. године.
Песма се може преузети на званичном сајту бенда www.beadyeyemusic.co.uk.
Такође, прва песма новог Галагеровог бенда ће се и продавати, заједно са обрадом песме Sons Of The Stage енглеске рок групе групе "World Of Twist".
Деби албум групе још нема назив, а биће објављен следеће године.
После распада „Оејзиса", Галагер је јавности представио сопствену одевну линију. Његов брат Ноел Галагер имао је неколико соло наступа.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар