„Тексас“ одушевио београдску публику

Дуго очекивани концерт шкотског поп-рок састава „Тексас“ одушевио је готово 2.000 људи у хали „Ранко Жеравица“ на Новом Београду.

Првобитно заказан за крај јуна у Крагујевцу у оквиру програма „Арсенал феста“, наступ групе „Тексас“ померен је због здравствених проблема певачице бенда Шарлин Спитери за 29. септембар у хали „Ранко Жеравица“ на Новом Београду.

Разиграна и распевана Шарлин Спитери предводила је синоћ бенд који деценијама важи за светску атракцију.

„Ох, зар нам је требало овако дуго да се видимо“, рекла је певачица на почетку наступа свог бенда, што је изазвало бучно одобравање публике.

„Тексас“ је на врло уверљив начин провео публику коју су чинили махом људи средњих година, кроз блиставе моменте свог опуса.

Хитови бенда I Don't Want a Lover, Say What You Want, Black Eyed Boy, Summer Son... мамили су овације публике.

Сјајно увежбани и са много искуства и самопоуздања које је карактеристично за истинске светске звезде, чланови „Тексаса“ приредили су врхунски музички угођај обожаваоцима у Србији који су на то чекали двадесетак година.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 18. јануар 2026.
-2° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом