Читај ми!

Диско краљица Глорија Гејнор долази на „Егзит“

Једна од најутицајнијих светских певачица, диско дива позната по хиту "I Will Survive", Глорија Гејнор, биће специјална гошћа највеће српске музичке манифестације „Егзит“.

Готово четири деценије на сцени, са двадесет објављених албума, великим бројем хитова и бројним музичким наградама, милионима радијских емитовања, наступима на најважнијим светским догађајима, легендарна Глорија Гејнор својим импресивним гласом и моћном појавом одржаће на главној бини „Егзит“ фестивала својеврсни „час музичке историје“.

О Глоријином значају говори и чињеница да су специјално за њу чувене Греми награде креирале посебну категорију „Најбоља диско плоча“, што је чини једином добитницом овог признања у историји.

Након сјајног и сада већ чувеног гостовања Најла Роџерса у оквиру претходног издања фестивала, публика ће имати прилику да чује највеће хитове легендарне кантауторке, Never Can Say Goodbye, Let Me Know (I Have A Right), I Am What I Am, али и најпознатију верзију чувене песме Can't Take My Eyes Off You.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 15. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом