среда, 31.08.2011, 10:03 -> 12:57
štampaj„Лери Краун“ прво свраћа до Аде
Необична филмска љубавна прича Лерија Крауна и професорке Мерцедес Тејнот биће премијерно приказана вечерас на Ади Циганлији. Главне улоге Том Хенкс и Џулија Робертс.
Филм „Лери Краун" (Larry Crown), у режији холивудског глумца Тома Хенкса, који игра и главну улогу, биће премијерно приказан вечерас у „ГребГреб" биоскопу на Ади, најавио је дистрибутер „Так".
Хенкс тумачи лик Лерија Крауна који се, након што добија отказ у великој компанији, враћа на колеџ, како би кренуо испочетка.
Тамо се заљубљује у професорку Мерцедес Тејнот (Џулија Робертс), која је изгубила страст за предавањем, као и према свом мужу.
Филм, у коме играју и Сара Махони, Роксана Ортега, Рендал Парк и други, биће на редовном биоскопском репертоару од 1. септембра.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар