среда, 16.11.2011, 08:00 -> 09:16
štampajЗбог љубави „ронио“ кроз ђубре
Заједно са старим бријачима, у канти је завршио и женин веренички прстен, вредан 10.000 долара. Брајан Мегвин је непромишљеност платио вишесатним прекопавањем најгорих гадости на депонији. Сада чека да му се „врати чуло мириса“.
Американац Брајан Мегвин из Маргејта, на Флориди, скупо је платио своју непромишљеност - морао је да прекопа пола депоније ђубрета да би пронашао дијамантски прстен супруге који је нехотице бацио.
„Најгори тренутак у мом животу, хорор", описује Брајан како се осећао кад је схватио шта је урадио. Сат времена касније „ронио" је кроз осам тона ђубрета.
Наиме, супруга је Мегвина замолила да врати њен веренички прстен у кутију за накит. Заокупљен другим мислима, бацио га је у канту са још неким старим бријачима које је држао у рукама.
Наредног јутра, пробудио се у паници - женин веренички прстен, украшен дијамантом од карат и по, вредан 10.000 долара, завршио је у контејнеру!
„Почела сам да ридам, и плакала све док нисам рекла себи да је накит, ипак, заменљива категорија", изјавила је његова супруга Ана.
Кад су се мало прибрали, истрчали су, но било је касно - ђубретари су већ испразнили канте испред зграде.
Позвали су комуналну компанију "Wheelabrator" и за отприлике 60 минута Брајан је, у заштитном оделу, био спреман да ускочи у „море" смећа.
Имао је и мало среће - радници су тачно знали које ђубре су покупили на рути на којој је и дом Мегвинових, па су га скупили на једну велику гомилу, високу три метра!
Након сат и по прекопавања по разноразним „гадостима", упорност му се исплатила.
„Кад сам га нашао, вриснуо сам. Као да сам освојио 50 милиона на лутрији. Мада, било је грозно. Свака одвратна ствар коју можете да замислите најмање једном ми је прошла кроз шаке", рекао је овај млади финансијски саветник.
„Вратио се прљав и умазан од главе до пете", додала је његова супруга, одушевљена гестом свог мужа. „Захвална сам му што је уопште помислио то да уради."
Она ми је све на свету
Брајан каже да не би размишљао ни секунд када би морао поново да учини исто. „Она је љубав мог живота. Прстен је био намењен њој и ниједној другој. Она ми је све на свету."
„Само се надам да ће ми се ускоро вратити чуло мириса", нашалио се на крају.
Случај није остао незапажен, па су супружници (већ пет година у браку) гостовали на неколико телевизијских станица, препричавајући своју необичну авантуру.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 9
Пошаљи коментар