Вучићу и Наидуу уручене специјалне поштанске марке

У оквиру посете индијског потпредседника Венкаја Наидуа Србији обележено је и 70 година од успостављања дипломатских односа Србије и Индије, а тим поводом „Пошта Србије“ и „Пошта Индије“ пустиле су данас у промет поштанске марке са ликовима знаменитих личности из обе земље.

Реч је научнику и проналазачу Николи Тесли и индијском, како је речено, духовном вођи Свамију Вивекананди.

Директор „Пошта Србије“ Мира Петровић уручила је албум специјалног издања поштанских маркица потпредседнику Наидуу, а амбасадор Индије у Србији Субрат Батачарџи уручио је такав пакет председнику Вучићу.

Број коментара 18

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 27. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом