У Истри јутрос забележено чак 20.000 муња

Застрашујућа грмљавина и данас је захватила подручје Истре, где је забележено чак 20.000 муња.

Наоблачење са грмљавином које је захватило Истру јутрос с југозапада је огромно, до сада је забележено готово 20.000 муња, а и даље има грмљавинских активности, јавио је Истрамет.

Више хиљада муња над Истром забележено је и јуче послеподне, када је на то подручје пала велика количина кише.

Јака киша и бујице изазвале су бројне потешкоће у саобраћају, а због поплављених путева био је блокиран и истарски ипсилон.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 27. април 2026.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом