Мајмунски живот је тежак, верујте Азалеји на реч
Новоотворени зоолошки врт у Пјонгјангу има нову звезду – шимпанзу Азалеу која пуши. Азалеа пуши паклу цигарета дневно, али, како тврде званичници зоо-врта, не увлачи дим.
Шимпанза, која има 19 година, може и сама да упали цигарете, ако има одговарајући упаљач.
Уколико се баш не снађе с упаљачем, онда „пали једну на другу“. Азалеа је, судећи према реакцијама посетилаца, права атракција.
Посетиоци врта су се до суза смејали гледајући Азалеу како пуши, додирује нос на наредбу, прави наклон се у знак захвалности и плеше, пренео је АП.
Тај зоо-врт, који је средином јула отворен после реновирања, дневно посети више хиљада људи.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар