Читај ми!

Хаос на аеродрому због дивље свиње

Затварање писта на аеродрому у Мадриду, али и одлагање слетања авиона није изазвао терористички акт већ животиња! Кривац је дивљи вепар који је пробио ограду и ушетао у простор где се налазе летелице.

Вепар је активирао безбедносне аларме мадридског аеродрома Барахас, а када су се камере усредсредиле на угрожено место, чувари су видели животињу како се врти тамо-амо и провлачи кроз рупу коју је сама направила, преноси Бета.

Инцидент се десио 100 метара од писте. Због њега је одложено слетање авиона из Лондона 20 минута, као и лет из Коруње у Шпанији 10 минута, наводи се у саопштењу аеродромских власти.

Агенција АП не наводи да ли је дивљи вепар ухваћен, али је рупа у огради око мадридског аеродрома убрзо поправљена.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 20. децембар 2025.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом