среда, 07.05.2014, 17:08 -> 07:59
štampaj„Фијат 500Л“ јачи од Годзиле
Маркетиншки тимови „Фијата“ и „Ворнер броса“ удружили су снаге и довели „очи у очи“ Годзилу и нови „500Л“.
У реклами, велики јапански каиџу показује велику љубав према „фијатима", које убацује у уста ко кикирики. Али онда у кадар улази „500Л“ који у срушеном граду избегава све препреке, све док га не спази Годзила.
Велико чудовиште подиже и, са осталим „фијатима“, убацује у уста „500Л“, као да су то грицкалице. Али након неколико секунди чудовиште је почело да се гуши, па је испљунуло аутомобил.
„'Фијат 500Л' - много већи него што мислите“, порука је на крају рекламе.
Иначе, нови „фића“ се широм света сјајно продаје, па је „Фијат“ од његовог изласка на тржиште направио изузетно велику и скупоцену маркетиншку кампању. Тако се пре неколико месеци у реклами за „500Л“ нашао и познати репер и продуцент Пи Диди.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 9
Пошаљи коментар