недеља, 04.08.2013, 09:15 -> 15:30
štampajКола нису издржала ни 10 секунди са њом
Није честито ни села за волан, а већ је успела да преврне аутомобил! Све је било у реду у први мах, а онда је, тек неколико секунди касније, немоћна Корејка изубила контролу над возилом, које је се крају преврнуло на кров.
Неким људима часови вожње, а ни присуство инструктора не помажу претерано у савладавању волана. Тако је једна Корејка, тек неколико секунди након што је упалила мотор, успела да преврне аутомобил на кров!
На почетку видео-снимка не би се могло помислити да ће нешто толико кренути по злу. Несрећна жена упалила је мотор и полако кренула.
Међутим, убрзо је изгубила контролу над аутомобилом, који је „одбио послушност“ и скренуо са пута.
Неколико секунди после кола су већ била преврнута, а бесни инструктор викао је све време: „Кочи!“.
Ситуација одлично осликана Марфијевим законом: „Ако ишта може поћи наопако, поћи ће“.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар