Читај ми!

У Мајамију виђена флота „фића“

Плажу у близини Мајами Бича данас је запосела флота „Фијатових“ амфибија "500S". Новим „фићама“ су, у оквиру промотивне кампање, управљале манекенке.

Дизајнирани су за вијугаве, уске италијанске улице.

Но, изгледа да се „фијат 500S“ једнако добро сналази и у води.

Наиме, у Мајами Бичу је данас виђена читава флота „нових фића“, како се трка са појединим бродићима и у обиласку луксузних острва у близини обале Мајамија.

„Колима“ су управљале манекенке, а читав догађај у оквиру „Фијатове“ промотивне кампање за америчко тржиште је подсетио на недавно пласирану рекламу за овај модел.

Подсећамо вас да је „фића“ у њој „препливао“ Атлантик и обрео се на разним деловима САД, уз симпатичну реченицу наратора: „Нови талас Италијана стигао је у Америку".

„Фијат 500S“ се појавио и у новом споту Aријане и репера Питбула, за песму Sexy People.

Песма је изазвала контроверзе јер многима није било јасно да ли је у питању музички видео или реклама.

Број коментара 4

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 07. јул 2025.
24° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом