Читај ми!

Скандали у авионима

Путници и посада на лету Рејкјавик–Њујорк нису могли више да издрже, па су човека који је био под дејством алкохола везали! Последњег дана 2012. године, две даме својим непримереним понашањем приземљиле авион на пола пута од Лондона до Туниса!

Непослушни путници су реалност у авио-превозу, али изгледа да празнично расположење утиче на то да њихов број порасте.

Атмосфера и чашица више понели су једног путника у уторак на лету Рејкјавик–Њујорк компаније "Icelandair" толико далеко да су га остали путници уз помоћ чланова посаде везали!

Према речима сведока који је и фотографисао резултат „блиц акције", пијани путник покушао је да удави жену која је седела до њега, претио, псовао, тврдио да ће авион пасти.

Човек није могао ни да мрдне након метара селотејпа који је био прелепљен чак и преко његових уста.

Тек тада присутни су могли да се опусте и у миру проведу остатак лета. Одмах по слетању немирни путник превезен је у болницу, а највероватније никакве оптужбе неће бити подигнуте против њега.

Два дана раније авион компаније „Бритиш ервејз" на линији Лондон–Тунис морао је да скрене са путање и принудно слети због понашања две пијане путнице.

Како пише британски таблоид Сан, авион је непланирано слетео на аеродром у Лиону, у Француској, због понашања две жене, старе 43 и 50 година, које су покушале да на силу уђу у пилотску кабину, вређале чланове посаде и пушиле у тоалету.

Власти аеродрома „Сент Егзипери" у Лиону изјавиле су за АФП да је авион 31. децембра скренуо са путање да би избацио две путнице и да је сат и по касније путовање за Тунис настављено.

Две жене провеле су новогодишњу ноћ иза решетака, а сутрадан, када су се отрезниле, враћене су у Велику Британију.

Број коментара 18

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 10. јун 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом