среда, 06.06.2012, 14:53 -> 15:47
štampajХерој из комшилука
Драматична сцена на тераси зграде у Кини – један дечак се саплео и пропао кроз шипке жардињере. Малишану се глава заглавила између шипки док му је тело висило у ваздуху. Трагичан исход спречио је храбри комшија.
Невероватан призор у Гуангџоу у Кини! Једно дете заглавило се између шипки жардињере на тераси и нашло се у смртној опасности.
Малишан се шетао по балкону на четвртом спрату док му родитељи нису били ту и пропао кроз шипке. Глава му је била заглављена док је остатак тела висио у ваздуху.
Храбри комшија са доњег спрата помогао је дечаку тако што му је придржавао стопала док се дете није придигло и успело неповређено да се врати у стан.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 19
Пошаљи коментар