Читај ми!

Интервју дуг 26 сати

Нови светски рекорд постигао је градоначелник једног новозеландског града Тим Шедболт јер је његов интервју дат локалној ТВ станици трајао чак 26 сати. Шедболт каже за себе да „воли да поприча“.

Градоначелник најјужнијег новозеландског града Инверкаргила, Тим Шедболт, успоставио је  нови светски рекорд - његов интервју једној локалној телевизијској станици трајао је 26 сати.

„Волим да попричам, међутим, још никада нисамо говорио толико много о самом себи", рекао је рекордер по завршетку интервјуа, који је почео у суботу у подне, а завршио се у два сата поподне по локалном времену.

Шедболт је, притом, додао да би разговор са новинаром Томом Конројем могао да води „још око 10 сати".

Представник Гинисове књиге рекорда у студију је предао двојици саговорника сертификат о успостављању светског рекорда, пренео је Итар-Тас.

Овај телевизијски маратон имао је добротворну сврху и новац од реклама током емисије биће уручен једној локалној болници хитне помоћи.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 13. новембар 2025.
11° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом