Читај ми!

Vučić: Darko je bolje, razgovarao sam sa njim

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je posetio ministra Darka Glišića u Urgentnom centru nakon što je doživeo moždani udar i dodao da je sa Glišićem razgovarao i da se on oseća bolje.

Vučić je Glišića obišao u Urgentnom centru posle intervencije koja mu je urađena nakon što mu je pozlilo tokom gostovanja na TV Pink u utorak ujutru.

"Došao sam u Klinički centar Srbije i posetio Darka Glišića i za sve naše ljude hoću da kažem jednu divnu vest. Darko je bolje, razgovarao sam sa njim. Još se pomalo muči, ali ne mogu da vam opišem moju radost, a i njegovu. Srbiju ne mogu da pobede. Nema predaje, živela Srbija", poručio je predsednik na Instagram nalogu ''budućnostsrbijeav''.

Predsedniku Izvršnog odbora vladajuće Srpske napredne stranke i ministru za javna ulaganja Darku Glišiću iznenada je u utorak ujutru pozlilo tokom gostovanja na TV Pink, nakon čega je hitno prebačen u Urgentni centar.

Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je juče da je Glišić imao moždani udar i da je operisan, ali da je njegovo stanje i dalje teško i da su preduzete sve mere kako bi se njegovo zdravstveno stanje poboljšalo.

петак, 08. август 2025.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом