Dačić: Još nije identifikovan muškarac koji je napao ženu na Novom Beogradu

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić rekao je za RTS da još uvek nije identifikovan muškarac koji je u subotu na Novom Beogradu nožem napao ženu staru 67 godina i zadao joj više ubodnih rana.

Ministar Dačić je rekao da policija intezivno radi i da je to prioritetan slučaj.

"Napadač nije identifikovan. I pored nastojanja policije nemamo funkciju identifikacije lica, ali rad je u toku i to je prioritet", rekao je Dačić za RTS.

Prema dostupnim video-snimcima sa nadzornih kamera, žena je s detetom ušla u hodnik zgrade, dok je za njima išao i čovek koji ju je ubrzo napao, a potom je strgao torbu s ramena.

Prema dostupnim video-snimcima sa nadzornih kamera, žena je s detetom ušla u haustor zgrade, dok je za njima išao i čovek koji ju je ubrzo napao, a potom je zbacio sa stepeništa i strgao torbu s ramena.

Policijska uprava za grad Beograd je objavila fotografiju napadača i pozvala građane da ukoliko prepoznaju lice obaveste policiju na brojeve telefona 011/279-75-42 ili na 192.

недеља, 28. децембар 2025.
4° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом