Читај ми!

Policajac povređen prilikom hapšenja osumnjičenog na Pančevačkom putu

Prilikom hapšenja osumnjičenog koji je pružao otpor na Pančevačkom putu, došlo je do samopovređivanja jednog policajca, saopštio je MUP. Prethodno se Č. S. oglušio na znak da zaustavi vozilo koje je prijavljeno kao ukradeno.

Beogradski policajci postupali su po prijavi da je ukradeno vozilo "opel astra“ uočeno na Pančevačkom putu.

Nakon što se vozač ukradenog automobila oglušio na znak policijskih službenika da se zaustavi, policija je ubrzo sustigla i zaustavila automobil.

Kako se ističe u saopštenju MUP-a, osumnjičeni Č. S. (2003) koji je aktivno pružao otpor savladan je i uhapšen, a tom prilikom došlo je do samopovređivanja policajca.

Takođe, privedena je i N. M. (1996) koja je sa Č. S. bila u automobilu.

Policajac je sa povredom noge zbrinut u Urgentnom centru.

MUP navodi da policija nastavlja dalji rad u saradnji sa nadležnim tužilaštvom.

Prema prvobitnim informacijama, nepoznati napadač ranio je oko 14 časova saobraćajnog policajca kod Pančevačkog mosta. 

четвртак, 29. мај 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом