MUP o trovanju dece alkoholom: Podneta prekršajna prijava

Protiv organizatora događaja u noćnom klubu u Beogradu, u kojem su se deca otrovala alkoholom, podneta je prekršajna prijava, saznaje RTS u MUP-u.

Prekršajna prijava protiv organizatora žurke u noćnom klubu u Pariskoj ulici na Starom gradu podneta je nakon što je u noći između srede i četvrtka na Vojnomedicinsku akademiju primljeno 26 osoba u alkoholisanom stanju, među kojima 12 dece mlađe od 15 godina.

Prijavu su podneli službenici Policijske stanice Stari grad, koji zajedno sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu nastavljaju da rade na ovom slučaju.

U Višem javnom tužilaštvu je za Tanjug potvrđeno da je u toku pretkrivični postupak i da se radi na utvrđivanju svih okolnosti.

Dodaju i da će protiv jedne maloletnice sa tog skupa, kod koje je pronađena kesica sa marihuanom, biti podneta krivična prijava zbog neovlašćenog držanja opojnih droga.

петак, 26. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом