Читај ми!

Poginuo motociklista u Bulevaru kralja Aleksandra, policajac koji je krenuo na uviđaj i sam pao s motora

U Bulevaru kralja Aleksandra čovek je pao sa motora i poginuo. Policajac koji je krenuo na uviđaj takođe je pao sa motora, zakačivši ivičnjak prednjim točkom, pri čemu je izgubio kontrolu i počeo da krivuda. Zbog pada sa motora policajac je zadobio prelome.

Kako javlja dopisnik RTS-a s lica mesta, u Bulevaru kralja Aleksandra u Beogradu, oko 18 sati, dogodila se saobraćajna nesreća, kada je u padu s motora poginuo čovek.

Policajac na motoru je krenuo na uviđaj zbog ovog tragičnog slučaja, ali je i on 50 metara od mesta događaja pao s motora. 

Policajac je odleteo u drugu saobraćajnu traku. Tom prilikom zadobio je prelome.

Ekipa hitne pomoći je na licu mesta. Tramvaji stoje, saobraćaj reguliše policija.

 

субота, 27. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом