Читај ми!

Uhapšen osumnjičeni da je automobilom udario policajca i nosio ga na haubi

Po nalogu Prvog osnovnog tužilaštva u Beogradu, u saradnji sa Policijskom stanicom Savski Venac, uhapšen je i zadržan J. J. osumnjičen da je automobilom udario policajca. On se sumnjiči da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti, navodi se u saopštenju tužilaštva.

Napad se dogodio sinoć kada je patrola saobraćajne policije vršeći službenu dužnost u Bulevaru Vojvode Mišića oko 3.30 zaustavila automobil "mercedes" beogradskih registarskih oznaka.

Kada je policijski službenik prišao vozilu radi sprovođenja dalje procedure kontrole legitimisanja, vozač je naglo dodao gas, udario u telo policajca i bacio ga na haubu.

Vozač je nastavio da vozi, dok je policijski službenik bio na vetrobranskom staklu i od brzine spao sa vozila.

Pored svega toga, ne zaustavljajući se osumnjičeni se velikom brzinom udaljio u pravcu petlje mosta na Adi.

On će u roku od 48 časova biti saslušan pred tužiocem, nakon čega će biti doneta i odluka o predlogu za pritvor.

четвртак, 22. мај 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом