Читај ми!

Niš, ranjen bivši fudbaler Zoran Banković

Nekadašnji fudbaler i bivši predsednik Fudbalskog kluba Radnički iz Niša Zoran Banković, lakše je ranjen večeras u Nišu.

Kako je za RTS potvrdio Zoran Banković na njega je pucano ispred njegove kuće u naselju Beverli Hils u Nišu oko 20 sati.

Nepoznata osoba sa kapuljačom na glavi pojavila se iz grma i na Bankovića ispalila više hitaca.

Banković je za RTS rekao da ima prostrelnu ranu noge, da se oseća dobro i da je hospitalizovan u Kliničkom centru u Nišu.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 13. јун 2025.
19° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом