Читај ми!

RTS pokrenuo disciplinski postupak protiv zaposlene zbog ometanja kolega u radu

Protiv A. V., zaposlene u TV produkciji – Izvršna produkcija Zabavnog programa, pokrenut je disciplinski postupak za utvrđivanje odgovornosti zbog povrede radne obaveze.

Zaposlena je učinila povredu radne obaveze na način što je dana 16. aprila 2025. godine, prilikom uključenja sa blokade televizije u Jutarnji dnevnik, ometala koleginicu Jelenu Baranin, dranjem i psovanjem cele ekipe koja se spremala da izveštava o studentskoj blokadi ispred RTS-a.

Ubrzo potom je ušla u kadar, nastavljajući da izgovara psovke i uvrede na račun svih onih koji su tog dana bili na radnom zadatku, ali i da koleginici Baranin pištaljkom duva u uvo.

Njen izlazak pred kameru dao je povod i ostalima koji su počeli da zaklanjaju objektiv, pokazuju srednji prst i dobacuju razne uvrede ekipi koja je izašla da izveštava.

Poslodavac će u konkretnom slučaju na osnovu činjenica i dokaza, sprovesti postupak i najstrože kazniti zaposlenu.

уторак, 29. април 2025.
19° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом