четвртак, 09.09.2010, 09:04 -> 12:55
Iscurio amonijak u PKB-u
U Padinskoj skeli, u klanici PKB-a, iscurio amonijak. Jedan radnik prevezen u bolnicu. Za sada se ne sumnja na trovanje. Iscurilo pet odsto ukupne količine amonijaka.
U klanici PKB-a u Padinskoj skeli, iscurio je amonijak, a jedan radnik je, preventivno, prevezen na Vojnomedicinsku akademiju.
Kako je agenciji Beta rekla portparolka Hitne pomoći Nada Macura, radnik je, zbog uznemirenosti i iz preventivnih razloga, prevezen u bolnicu. Lekari za sada ne sumnjaju na trovanje.
U Birou za informisanje Ministarstva unutrašnjih poslova navode da je amonijak iscurio iz delimično otvorene cevi, a sve nadležne službe bile su na mestu dešavanja.
Požara nije bilo, ali zbog curenja amonijaka, na mesto događaja, stiglo je devet vatogasnih vozila.
Načelnica Uprave za vanredne situacije u Beogradu Sanja Žugić-Vuksanović izjavila je da su vatrogasci zatvorili sigurnosni ventil i da je iscurilo pet odsto ukupne količine amonijaka.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар