Читај ми!

Marijeva druga nedelja na vrhu ATP rang-liste

Britanski teniser Endi Mari započeo je svoju drugu nedelju na vrhu ATP liste, na kojoj ove nedelje skoro da nije bilo nikakvih pomeranja. Od tenisera iz Srbije, Janko Tipsarević je pao za pet mesta i sada je 147, dok su ostali iz prvih 100 zadržali svoje pozicije.

Mari je prvi sa 11.185 poena, ispred srpskog reprezentativca Novaka Đokovića, koji ima 10.780 poena.

Đoković je u nedelju počeo takmičenje na Mastersu u Londonu pobedom nad Dominikom Timom, dok Mari igra večeras protiv Marina Čilića.

Na ovonedeljnoj listi nije bilo pomeranja među prvih 40. Od tenisera iz Srbije, Janko Tipsarević je pao za pet mesta i sada je 147, dok su ostali iz prvih 100 zadržali svoje pozicije.

Prvih 10 na ATP rang-listi:

1. Endi Mari (Britanija) 11.185
2. Novak Đoković (Srbija) 10.780
3. Sten Vavrinka (Švajcarska) 5.115
4. Miloš Raonić (Kanada) 5.050
5. Kei Nišikori (Japan) 4.705
6. Gael Monfis (Francuska) 3.625
7. Marin Čilić (Hrvatska) 3.450
8. Rafael Nadal (Španija) 3.300
9. Dominik Tim (Austrija) 3.215
10. Tomaš Berdih (Češka) 3.060
...
29. Viktor Troicki 1.385
95. Dušan Lajović 627
147. Janko Tipsarević 423

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 03. јул 2025.
30° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом