Читај ми!

Avdalović: Očekujem zahtevan meč protiv Univerziteta Indijana

Trener košarkaša Mege Vule Avdalović izjavio je da očekuje zahtevan meč protiv Univerziteta Indijana u Portoriku.

Prvi meč između Mege i Univerziteta Indijana je na programu 10. avgusta u 1.00 sat posle ponoći po centralnoevropskom vremenu, a drugi dan kasnije od 17.00 sati.

Košarkaši Mege su već nekoliko dana na pripremama u Portoriku, a njihov trener je pred meč u čuvenom "Roberto Klemente koloseumu" u San Huanu analizirao karakteristike suparnika.

"Već nekoliko dana treniramo u Portoriku i došlo je vreme za prvu pripremnu utakmicu sa Univerzitetom Indijana. Očekujem jako zahtevan meč s obzirom na to da se Indijana pojačala velikim brojem kvalitetnih igrača na svakoj poziciji. Takođe, imaju i novog trenera što dodatno otežava situaciju. Želimo da odigramo što je kvalitetnije moguće jer nam je ovo prva utakmica koju igramo posle nepune dve nedelje od početka priprema. Treniramo dobro i ovi mečevi će biti izuzetno važni za naše mlade igrače", rekao je Avdalović, a prenosi sajt kluba.

Mega je u Portoriko otputovala u sledećem sastavu: Bogoljub Marković, Lazar Gačić, Aleksa Milenković, Marko Vukčević, Ognjen Nikolić, Abdramane Sibi, Savo Drezgić, Ognjen Srzentić, Vuk Radojičić, Andrej Mušicki, Asim Đulović i Urban Kroflič.

понедељак, 11. август 2025.
24° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом