Читај ми!

Srđan Blagojević nije više trener Partizana - Mijatovićev predlog usvojen

Fudbalski klub Partizan objavio je da Srđan Blagojević neće više voditi crno-bele. Uvažen je predlog potpredsednika za sportska pitanja Predraga Mijatovića od strane Upravnog odbora.

Posle senzacionalne eliminacije u šesnaestini finala Kupa Srbije od Mačve u Šapcu i ubedljivog poraza od Čukaričkog na Banovom brdu, uprava Partizana se odlučila na radikalan potez.

Na predlog potpredsednika za sportska pitanja Predraga Mijatovića, Upravni odbor Partizana doneo je odluku o smeni trenera prvog tima Srđana Blagojevića.

U naredne dve utakmice, do reprezentativne pauze, ekipu će predvoditi pomoćni treneri Marko Jovanović i Đorđije Ćetković, a o daljim odlukama javnost će biti obaveštena tokom reprezentativne pauze, najavili su crno-beli.

"Fudbalski klub Partizan se zahvaljuje gospodinu Blagojeviću na dosadašnjem radu i želi mu mnogo uspeha u nastavku karijere", piše u objavi Partizana.

Srđan Blagojević je 1. januara ove godine zvanično imenovan za trenera Partizana, a u junu je produžio saradnju do juna 2026.

Partizan je trenutno na drugom mestu na tabeli Superlige Srbije sa 31 osvojenim bodom, koliko ima i lider Crvena zvezda, uz odigranu utakmicu manje od crno-belih.

"Parni valjak" će 5. novembra gostovati ekipi Javora u zaostaloj utakmici drugog kola Superlige, a potom će na svom terenu dočekati Novi Pazar u meču 15. kola nacionalnog šampionata.

недеља, 09. новембар 2025.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом