Читај ми!

I Čelsi hoće Pastorea

Čelsi se priključio Realu i Barsi u trci za potpis Pastorea iz Palerma. Argentinac došao na Siciliju pre dve godine, plaćen 5 miliona, sada za njega traže 45.

Predsednik Palerma Mauricio Zamparini potvrdio je da se Real Madrid, Barselona i Čelsi bore za potpis jednog od najtraženijih igrača u Evropi, Havijera Pastorea.

Prema pojedinim izveštajima iz Engleske, vlasniku Čelsija rečeno je da će Pastore koštati oko 45 miliona funti. Mladi Argentinac došao je na Siciliju pre dve godine, a tada je plaćen samo 5 miliona funti.

"Čelsi, Real i Barsa se interesuju za Pastorea. Rekao sam njegovom agentu da prostudira tržište i da vidi koji klub odgovara igraču", izjavio je Zamparini.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 12. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом