Читај ми!

Milojević: Pokazali smo karakter, polufinale Kupa protiv TSC-a sada najvažnije

Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević istakao je da je njegova ekipa pokazala karakter i upornost u pobedi nad Vojvodinom, te da se okreću novoj obavezi - polufinalu Kupa Srbije.

Fudbaleri Crvene zvedzde savladali su na stadionu "Rajko Mitić" ekipu Vojvodine 2:1 u 35. kolu Superlige Srbije u okviru plej-ofa. 

"Svaka čast momcima, jer su pokazali karakter i upornost da i dalje jurimo gol. Sami smo uveli utakmicu u neizvesnost jer smo bili komotniji u odbrani i nedovoljno efikasni u poslednjoj trećini", izjavio je trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević

Gol za trijumf postigao je Kings Kangva u 94. minutu.

"S obzirom na veliki broj prilika, a kada ih ne iskoristite, onda vas kazne. Ipak, uz svu muku smo došli do tri boda, postigli lep gol koji nam daje smernice za Kup u smislu toga ko je raspoložen i na nivou", rekao je Milojević.

Zvezdu već u sredu, 17. maja od 18.30 sati očekuje polufinale Kupa Srbije protiv TSC-a u Bačkoj Topoli.

"To je sad najbitnija utakmica za nas, jer polufinale otvara finale, a ona se pobeđuju. Sistem takmičenja je takav da se igra jedna utakmica, a čeka nas duel sa dobrom i motivisanom ekipom, koja takođe želi da osvoji trofej. Neće biti lako, ali ako ispravimo stvari od večeras i budemo dobri, možemo da prođemo dalje", zaključio je Milojević.

Zvezda je jedini neporaženi tim u Superligi Srbije, a do kraja sezone ostala su još dva kola.

среда, 25. јун 2025.
34° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом