уторак, 29.03.2022, 23:05 -> 23:14
Извор: РТС
Piksi: Poraz koji ne boli, nemam ništa protiv da budemo sa Dancima na SP
Ovaj poraz nam ništa ne znači i ništa ne boli. Vi znate moje mišljenje kada su prijateljske utakmice u pitanju, rekao je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi posle poraza od Danske u Kopenhagenu (3:0).
Selektor Srbije izjavio je da bi meč išao drugačijim tokom da su "orlovi" na vreme dali gol. Srbija je poražena u Kopenhagenu sa 3:0.
"Nije išlo danas. Bilo bi sve drugačije da smo dali gol. Ovaj poraz nam ništa ne znači, niti nas boli. Poraz u jednom pravom momentu", rekao je Stojković.
On je dodao da će ekipa biti spremna za start Lige nacija u junu, kao i da ne bi imao ništa protiv da Danska bude rival u grupi na Mundijalu u Kataru.
"Nemam nikakve želje, ali nemam ništa protiv da Danska bude u grupi. Da im se revanširamo za večeras. Putujemo za Dohu i biće to jedan poseban događaj za sve koji su u fudbalu. Ko god bio u grupi, naši ciljevi se znaju. Bićemo spremni", poručio je Stojković.
Коментари