Sasuolo "okrenuo" Fjorentinu, gol Lazovića u porazu Verone

Fudbaleri Sasuola savladali su Fjorentinu posle preokreta 3:1, u utakmici 31. kola Serije A. Isto je učinila i Sampdorija protiv Verone, Darko Lazović strelac jedinog pogotka za goste. Prava goleada viđena je na Sardiniji, gde je Kaljari savladao Parmu 4:3.

Dušan Vlahović nije postigao gol za Fjorentinu ovog vikenda, što se odrazilo na rezultat - Sasuolo je slavio posle preokreta 3:1.

Gosti su poveli golom Bonaventure u 31. minutu, ali je Sasuolo došao do preokreta golovima Berardija sa bele tačke.

Reprezentativac Italije bio je precizan u 59. i 62. minutu, da bi konačan rezultat 3:1 postavio Lopez u 75. minutu.

Sličan tok imala je i utakmica u Đenovi, gde je Sampdorija savladala Veronu 3:1.

Gosti su poveli golom Darka Lazovića u 13. minutu, ali je domaća ekipa u nastavku došla do preokreta i tri boda.

Strelci za Đenovljane bili su Jankto, Gabijadini i Tornsbi.

Udineze je kao gost savladao Krotone 2:1, dok je u poslednjem meču dan Kaljari golovima u zaustavnom vremenu došao do preokreta protiv Parme 4:3.