Читај ми!

Uoči izbora u BiH

U nedelju, 2. oktobra u BiH se održavaju opšti izbori, na kojima pravo glasa ima nešto više od tri miliona i 370 hiljada birača. Građani će glasati za izbor članova Predsedništva BiH, Parlamentarne skupštine BiH, parlamenta Federacije BiH, Narodne skupštine Republike Srpske, Skupštinu Brčko Distrikta i kantonalne skupštine. Na izbornim listićima naći će se 127 političkih subjekata - 72 političke stranke, 38 koalicija i 17 nezavisnih kandidata.

Šta je obeležilo predizbornu kampanju? Kakva su očekivanja građana? Kakvi su odnosi tri konstitutivna naroda?

U emisiji govore prof. dr Asim Mujkić, profesor na FPN u Sarajevu i Filip Matić sa Filozofskog fakulteta u Istočnom Sarajevu.

Na licu mesta je Nataša Raketić.

У средишту пажње У средишту пажње

Autor:
Редакција магазинског програма

Свакога радног дана емисија "У средишту пажње" доноси интервју са нашим најбољим аналитичарима и коментаторима, политичарима и експертима, друштвеним иноваторима и другим познатим личностима, или личностима које ће убрзо постати познате. [ детаљније ]

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом