Dodela Oskara

Emisiju posvećujemo najprestižnijim filmskim nagradama koje dodeljuje američka Akademije filmskih umetnosti i nauke, a koje će za 27 sati biti dodeljene u Dolbi teatru, u Los Anđelesu.

Ko bi mogao da dobije zlatne statue za ostvarenja u prethodnoj godini? Šta stoji iza velikog broja nominacija koje imaju ovogodišnji favoriti "The Power of the Dog" i "Dina"? Zbog čega u domaćim bioskopima često nema ostvarenja koji će, ispostaviće se, u narednoj godini biti u najužem krugu za najbolji film?

Zašto srpski predstavnici ne postižu zapažene rezultate? Ko bi po mišljenju našeg gosta trebalo da prestane da se bavi režijom, ko je postao tipski glumac, a ko je svojom ulogom u prošlogodišnjem filmu dostigao glumački maksimum? Koji su filmovi potpuni debakl i "pakao"?

Svoj stav o tome i ocenu nominovanih filmova daće naš gost, filmski kritičar Milan Krunić.

Autor i voditelj je Milica Đilas.
 

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом