Sportski žurnal

U ovom terminu o aktuelnim informacijama iz domaćeg i svetskog sporta, uz fine razgovore sa neposrednim `izvođačima radova`, kao i sportskim ekspertima.

Ulazimo u završnicu teniskog terena `Majami open`, o tome i drugim važnim stvarima iz ovog sporta, razgovaramo s trenerom Bogdanom Obradovićem.

Prva fudbalska liga Srbije nosi dosta uzbuđenja s početkom proleća. Hit nastavka prvenstva je beogradski Sinđelić, sa stopostotnim učinkom- tri pobede u isto toliko mečeva. Pola lige strahuje za svoju sudbinu i opstanak u ovom rangu takmičenja. Naš sagovornik je Goran Lazarević, šef stručnog štaba Radničkog iz Pirota.

Velemajstor Marjan Kovačević komentariše tek završeno Evropsko pojedinačno šahovsko prvenstvo u Batumiju.

Tekvondo klub Galeb ugostio je ovih dana takmičare iz Grčke i organizovao prve treninge u okviru programa Razvoj šampiona - Olimpijske igre.

Čućemo i Isu Planića, našeg najpoznatijeg alpinistu, od pre neki dan predsednika Planinarskog saveza Srbije.

Današnju emisiju priprema i vodi Željko Stefanović.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом