Читај ми!

Bezos navodno ostavio osoblju hotela u Veneciji 45.000 evra bakšiša posle venčanja

Milijarder Džef Bezos navodno je sa 45.000 evra nagradio osoblje hotela „Aman“ u Veneciji, gde je odseo zbog venčanja sa Loren Sančez, preneo je list „Republika“.

Pre odlaska iz hotela sa sedam zvezdica, mladoženja Džef Bezos, otkriva neimenovani izvor italijanskoj Republici, osoblju je ostavio napojnicu od 45.000 evra iz poruku „Ćao, Venecijo“.

Ovaj iznos nije uračunat u sumu od tri miliona evra koje je Bezos donirao Veneciji, gde je sa izabranicom Loren Sančez izgovorio sudbonosno Da, uprkos protivljenjima građana.

Prvi čovek „Amazona“ i Loren Sanez venčali su se krajem prošlog meseca i nekoliko dana proslavljali ulazak u bračne vode.

Svadbenim veseljima prisustvovalo je više od 200 VIP zvanica, uključujući Leonarda Dikaprija, Orlanda Bluma, članove porodica Kardašijan i Džener, Kejti Peri i Opru Vinfri.

петак, 18. јул 2025.
24° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом